Premsa

Aquesta secció està dirigida principalment als professionals dels mitjans de comunicació.

Inclou les últimes notícies i notes de premsa, normativa d'acreditació i material multimèdia sobre Fira de Barcelona i els salons i congressos que se celebren als recintes de Montjuïc i Gran Via.

Per ampliar continguts d'un esdeveniment en concret i descarregar el dossier de premsa, així com conèixer les novetats dels seus expositors, visita el web corresponent.

Cerca l'esdeveniment al calendari

Lorem ipsum


 

Notícies i notes de premsa

Aquest apartat conté una selecció de notícies i notes de premsa sobre la institució i la seva activitat firal.

Anar a Notícies i notes de premsa

Acreditacions de premsa

Informació sobre la normativa d'acreditació de premsa per cobrir els salons i congressos organitzats per Fira de Barcelona.

Anar a Acreditacions de premsa

Galeria multimèdia

Imatges dels nostres recintes i dels principals salons i congressos que se celebren als recintes de Montjuïc i Gran Via.

Anar a la Galeria multimèdia

Firanews

Revista de Fira amb reportatges, articles i entrevistes que ofereixen una altra mirada de l'actualitat firal.

Anar a Firanews

Sales de premsa

Fira de Barcelona disposa de sales de prensa als recintes de Montjuïc i Gran Via. 

Anar a Sales de premsa

 
Contactes

Si vols rebre notes de premsa o sol·licitar informació sobre la institució i els seus esdeveniments, contacta amb el nostre equip de premsa.

Àrea de Comunicació i Estudis

Fira de Barcelona
Av. Reina Mª Cristina, s/n
08004 Barcelona
Tel. 93 233 20 29
prensa@firabarcelona.com

Directora de Comunicació i Estudis

Amparo Losada
alosada@firabarelona.com

Secretaria

Isabel Ros
iros@firabarcelona.com

Director de premsa

Salvador Bilurbina
sbilurbina@firabarcelona.com

Redacció

Eduard Pérez
eperezm@firabarcelona.com

Folc Lecha
flecha@firabarcelona.com

Gloria Dilluvio
gdilluvio@firabarcelona.com

Mª Dolors Herranz
mdherranz@firabarcelona.com

Marta Juvell
mjuvell@firabarcelona.com

Montse García
mgarciad@firabarcelona.com

Directora d'Estudis

Teresa Condom
tcondom@firabarcelona.com

Tècnica d'Estudis

Mònica Martín
mmartin@firabarcelona.com